13. Jiří Müller 0 1 0
14. Ladislav Matoušek 0 3 0

Podzimní část soutěže - 2007

Branky : -Sudí : SatoránskýKomentář : Bez komentáře....

Branky : 3x L.Chroust, 2x Lindenthal, ZemanSudí : FiloKomentář : Bez komentáře....

Branky : 2x L.Chroust, LindenthalSudí : OuřadaKomentář : Bez komentáře....

Branky : LaštovkaSudí : KubíkKomentář : Bez komentáře....

Branky : 2x Šmíd, RákosníkSudí : ČihákKomentář : Bez komentáře....

Branky : 3x Nádraský, LindenthalSudí : VernerKomentář : Bez komentáře....

Branky : -Sudí : HypšKomentář : Bez komentáře....

Branky : 2x Nádraský, ŠmídSudí : ŠvecKomentář : Bez komentáře....

Branky : 3x Nádraský, Petrák, LaštovkaSudí : OuřadaKomentář : Bez komentáře....

Branky : 4x Nádraský, ZemanSudí : KubíkKomentář : Bez komentáře....

Branky : -Sudí : BiskupKomentář : Bez komentáře....

Branky : ChroustSudí : FiloKomentář : Bez komentáře....

Branky : 2x NadraskýSudí : PůčekKomentář : Bez komentáře....

(Konec podzimní části soutěže)

Jarní část soutěže - 2008

Branky : NádraskýSudí : VernerKomentář : I.poločas Zpočátku se hrálo vyrovnané utkání, které bylo zajímavé pouze žlutou kartou Petra Vohralíka z 9. minuty. Konečně se výrazněji prosadili naši hráči, konkrétně Milan Lindethal, který nebezpečně pohrozil přímým kopem z kruhu vápna ve 14. minutě. Ivan Pergler dostal také žlutou kartu v 19. minutě. Ve 25. minutě se situace opakovala, střelu zastavila soupeřova zeď. Kromě další žluté karty udělené Lindethalovi v 41. minutě se nic dalšího v 1. poločase nestalo. • II.poločas Krátce po začátku 2. poločasu (48. minuta) jsme dostali gól střelou z malého vápna a tak Davle vedla 0:1. Znovu v 51. minutě se Davle řítila na naši branku, ale tentokrát střelu zkrotil pěkným zákrokem brankář Tomáš Müller. Následně zakročili i Slapy, v 54. minutě střelu Pepy Nádraského zastavilo břevno a po záhadném odrazu i tyč branky. V 57. minutě dostal žlutou kartu Kuba Hebron. Koněčně !!! 61. minuta přinesla gól slapských fotbalistů. Pepa Nádraský svým 17. gólem v sezoně vyrovnal stav utkání na 1:1 střelou z ostrého úhlu. Měli jsme na vrch Lindethal svou tvrdou střelou málem překonal brankáře hostí, ten však střelu vytěsnil z brány. Hodně faulujíci naši hráči si vysloužili další žlutou kartu, tentokrát střídající Jirka Smíšek v 75. minutě. Nakonec jsme mohli i vyhrát, ale po centru Smíška z levé strany v 88. minutě jen nebezpečně míč prolétl pokutovým územím.

Sestava :Střídání : Smíšek za J.Müllera, Domes za Petráka

J.Müller Šmíd
Zeman Lindenthal Hebron
T.Müller
J.Fröhlich Petrák Nádraský (c)
Vohralík Pergler

Branky : Nádraský, Šmíd, HebronSudí : BrabecKomentář : I.poločas Utkání řídil nepřesný rozhodčí Brabec, který chyboval na obě strany. Samotné utkání se zpozdilo. Domácí hráči požádali o čekací dobu kvůli pozdnímu příjezdu brankáře. Začalo se ze zpožděním 13 minut. Naši hráči na soupeře vlétli s velkou chutí a získali na začátku utkání výraznou převahu. V 5. minutě se do první šance dostal Martin Šmíd (Makes) a s vydatným přispěním domácího brankáře vsítil svoji první jarní branku. O pár minut se do obrovské šance dostal opět Šmíd a svoji typickou hlavičkou netrefil prázdnou bránu. V zápětí spálil vyloženou šanci Jirka Smíšek, který se z postu obránce aktivně zapojoval do útoku. Ve 12. minutě zahrával Ivan Pergler roh a Pepa Nádraský se nemýlil - ujali jsme se vedení 2:0. Namísto pokračování ve stálém nátlaku na soupeře někteří naši hráči začali hrát nedisciplinovaně. Např. Jirka Smíšek nadále útočil a zapomínal se vracet. Na jeho post musel zaskakovat předstoper Láďa Matoušek. Tím se nám příliš otevřel střed obrany a soupeř nás v 16. minutě trestal. Středem prořídlé obrany prolétl míč, brankář Tomáš Müller (Haby) si zakřičel „mám“ a neměl. Naši hráči začali mezi sebou hlasitě diskutovat a fotbal se změnil v klasickou ligu připomínající „pralesní ligu“. Ve 27. minutě soupeř trestal naši nesoustředěnou hru a vyrovnal na 2:2. Až do poločasu se hrál fotbal, z kterého bolely oči. V kabině si hráči celkem klidně a již bez emocí vysvětlili některé chyby. • II.poločas Do druhého poločasu nastoupil na místo Jirky Smíška uzdravený Tomáš Sleza. Obraz hry se mírně změnil k lepšímu, ale někteří hráči setrvávali v nepřesvědčivém výkonu a vymýšleli nepochopitelné kousky. Jeden nejmenovaný hráč předvedl málo vídanou patičku, kdy namísto přihrávky na nedaleko stojícího spoluhráče putoval míč přímo do autu. Opět hrozilo, že dojde k ostrým slovním výměnám na hřišti. Vysvobozením byl přímočarý průnik, do té doby nevýrazného Kuby Hebrona, který vsítil třetí branku. Vzápětí měl opět slibnou šanci Šmíd, ale na místo přihrávky na Ivana Perglera, stojícího před odkrytou částí brány soupeře, se snažil prostřelit před ním bránícího protihráče. Pár minut před koncem se bránící vyčerpaní domácí hráči vymanili ze sevření a provedli výpad do naší obrany. Pavel Zeman, podle rozhodčího Brabce, fauloval a soupeř prováděl trestný kop ze dvaceti metrů. Nevýrazná střela trefila zeď a míč se pomalu snášel do naší branky. Tomáš Müller uklouzl a bylo vyrovnáno. Opět se ukázalo, že brzké vedení většinou nevede k vítězství. Navíc, v duchu posledních let, jsme opět odevzdali poslednímu mužstvu body, které můžou v závěru chybět. A tak pevně věříme, že se naši hráči z předvedeného výkonu ve Zlatníkách oklepou a předvedou výkon, který od nich fanoušci očekávají.

Sestava :Střídání : Sleza za Smíška

Smíšek Šmíd
T.Müller
L.Matoušek Petrák Nádraský (c)

Branky : T.ČeledaSudí : NovotnýKomentář : I.poločas Utkání rozhodlo komediální vystoupení "sudího" Novotného, který si asi neuvědomil, že píská fotbalové utkání a ne vlaky na nádraží. Celé představení začalo, když našim hráčům neuznal regulérní branku. Dále udělil žlutou kartu Lindethalovi, údajně za simulování (i když pak hráč sotva vstal z trávníku), což bylo další nemožné rozhodnutí sudího. A tak Všenory asi v 30. minutě daly gól, střelou k tyči. Žádná jiná zajímavost již v 1. poločase nebyla. • II.poločas V 50. minutě se dostaly také Slapy do výrazné šance, ale Čeledovu tvrdou střelu vyrazil brankář. Rozhodčí se asi nudil, a tak dal v 61. minutě žlutou kartu Perglerovi, jenže nidko nevěděl za co si ji vysloužil. Nejblíže gólu jsme byli v 63. minutě, kdy střelu Pepy Nádraského z malého vápna, neuvěřitelně vyrazil hostující brankář na další roh. V 70. minutě po individuální chybě Pavla Zemana (jako stoper kličkoval) daly Všenory další gól a vedly už 0:2. Poté dostal žlutou kartu Nádraský. Svůj tragický výkon ukončil sudí v 79. minutě, udělením druhé žluté karty Lindethalovi za lehký faul a poslal ho předčasně do sprch. Podařilo se nám pouze v závěru snížit na konečných 1:2 po přesné hlavičce Čeledy.

Sestava :Střídání : Čeleda za Slezu a Petrák za Šmída

J.Müller Tůma
Zeman Lindenthal Šmíd
T.Müller
Sleza Hebron Nádraský (c)

Branky : 2x Nádraský, ŠmídSudí : ŠturcKomentář : • I.poločas Zápas se hrál za mírného deště na dobře připraveném hřišti. Konečně jsme nastoupili v optimální sestavě se silnou záložní řadou. Navíc obranu vyztužil zkušený Láďa Matoušek. Tato sestava napovídala, že jsme schopni potrápit druhý tým tabulky. Naši hráči začali s velkou chutí po vítězství. Hned v úvodu poslal přesný centr do velkého vápna Láďa Matoušek. Obrana zůstala jako přimrzlá a Pepa Nádraský hlavou nastřelil, nikým neatakován, břevno. Tento moment měl být výstrahou pro domácí hráče. O pár minut později se situace opakovala a náš kanonýr se již nemýlil. Navíc se při pokusu zabránit gólu zranil domácí brankář. Po celý zbytek zápasu se pohyboval s obtížemi. Naši hráči nadále hráli výborně. Nedovolovali soupeři přejít do soustavného tlaku a každý útok byl zdvojován. Ke konci první půle začal soupeř více kousat, ale co prošlo obranou pochytal jistý Vrána. Za zmínku stojí dva zákroky, kdy zlikvidoval z bezprostřední blízkosti opakovanou střelu. Poločas jsme vyhráli 0:1 • II.poločas Ve druhém poločase unikl Pepa Nádraský a prudkou střelou mezi nohy brankáře zvýšil na rozdíl dvou gólů. Domácí hráči se nevzdali a po nedorozumění středu obrany a brankáře snížili na 2:1. Jenže to bylo od domácích vše. Nejkrásnější akce zápasu začala na levé straně, kde unikl muž zápasu Pepa Nádraský a jeho centr na hranici malého vápna napálil neúnavný Martin Šmíd přímo z voleje. Jednoznačně se jednalo o nejkrásnější gól, který „Makes“ ve své kariéře dal. Soupeř se sice snažil o korigování výsledku, ale naše obrana se zálohou byla nepropustná. V závěru zápasu střídal Jirka Smíšek unaveného Ivana Perglera. Pochvalu si zaslouží všichni hráči. Vyzdvihnout je nutné zvláště brankáře, dále oba stopery, Toma Petráka, který je univerzální hráč a tak může zaskočit kdekoliv, Milana Lindenthala, Kubu Fröhlicha, a oba útočníky.

Sestava :Střídání : -

Petrák Hebron
T.Müller
L.Matoušek Fröhlich Nádraský (c)

Branky : VohralíkSudí : HanákKomentář : • I.poločas Oba týmy před tímto zápasem dělil v tabulce 1 bod, a tak se očekávalo napínavé utkání. Z počátku zde bylo hodně nepřesností a žádné zajímavé akce se netvořily. Za zmínku stojí až nebezpečná strkanice v 33. minutě před naší brankou, kterou musel řešit brankář vyškrábnutím střely na roh. První poločas byl jinak pro oko diváka nezajímavý a skončil 0:0. • II.poločas Ve druhém poločase jsme hru zlepšili a hned v 51. minutě jsme se řítili do šance, a však po evidentním faulu na Nádraského jsme se marně dožadovali odpískání penalty a hra pokračovala. V 77. minutě se dostalo do vážnější šance i Hraďištko, ale podržel nás výborně chytající brankář, jenž tvrdou střelu hbitě vyrazil na roh. Tímto okamžikem začala série neúspěšných rohů Hraďištka, které se asi až po čtvrtém rohu dokázalo prosadit a vstřelilo vedoucí branku (82. minuta), kdy hostující hráč zavěsil hlavou míč do slapské branky. O necelé dvě minuty později Petr Vohralík dalo by se říci, jako borec na konec napálil míč směrem k soupeřově brance téměr z půlky hřiště, nikdo by si určitě nemyslel, že se míč vyhne všem protihráčům, včetně brankáře, který to naštěstí špatně odhadl a podběhl ho a skončí v brance, ale bylo tomu tak !!!! A tak se náš střelec "Cikrt" mohl radovat, že dal gól z půlky :-) Stav 1:1 se už nezměnil, a tak oba týmy berou bod.

Petrák Domes
T.Müller
Smíšek Hebron Nádraský (c)

Branky : -Sudí : SlukaKomentář : Utkání řídil s velkým přehledem, zkušený rozhodčí pan Sluka. Zápas se hrál na dobře připraveném hřišti, se specifickou diváckou kulisou, která je pro Radlík typická. Na tento zápas se k dlouhodobě nemocným a zraněným Lubošovi Chroustovi Jakubovi Laštovkovi a opět nemocnému Tomáši Slezovi, přidali Petr Vohralík, Milan Lindenthal a Pepa Nádraský, kteří odjeli na daleké cesty. Trenér tak musel sáhnout do „farmy“ pro Fandu Rákosníka a Romana Tůmu. Tak jako tak, opět zůstal na lavičce sám. Společnost mu dělala láhev s vodou a všude v okolí přítomní specifičtí diváci domácího týmu. Sestava byla postavena tak, aby se udrželo čisté konto a tým navíc spoléhal na „smrtící“ výpady „Makese“. Škoda, že obě jeho šance neprošly přes dobrého brankáře domácích. Všichni hráči přistoupili k zápasu velmi zodpovědně a výsledkem byl přivezený bod ze hřiště, odkud moc bodů nevozíme. Po zápase trenér chválil všechny hráče. Vyzdvihnout musel hlavně nemocného Tomáše Petráka a dále Jirku Smíška, za to že vydrželi hrát naplno celý zápas. Také oba hráči z farmy podali velmi dobrý výkon a pauza na nich nebyla vůbec znát. .

Smíšek Hebron
Zeman (c) Lindenthal Šmíd
T.Müller
L.Matoušek Fröhlich Petrák
Rákosník Pergler

Branky : NádraskýSudí : KubíkKomentář : • I.poločas Zápas řídil rozhodčí Kubík. Za slunného dne nastoupilo naše Áčko proti Bojanovicím. Hned zpočátku utkání (5.min) jsme se téměř dostali do vedení, ale po zmatcích v Bojanovické obraně a následné střele Martina Šmída, kterou zastavila až tyč se skóre neměnilo. Soupeř také zahrozil a bohužel vsítil branku střelou v pokutovém území z 15. minuty. Slapští hráči nehráli dobře, řada nepřesností, příliš mnoho faulů a nedůsledné bránění, a tak se Bojanovice v závěru první půle krásnou střelou z přímého kopu dostaly do vedení už 0:2. • II.poločas Konečně jsme se probudili a v 49.minutě snížil hlavou Pepa Nádraský , jenž dal už svou 21. branku v sezóně. Dlouho se žádné výraznější šance netvořili až v 71. minutě po individuální akci zasadil soupeř rozhodující ránu, skóre 1:3 pro Bojanovice . Výsledek se neměnil ani po šanci Nádraského, který nasměroval střelu pouze do boční sítě. K čemu nám je výhra nad 3. celkem tabulky, když následně nepochopitelně 2x remizujeme s papírově slabšími mužstvy a nakonec prohrajeme s Bojanovicemi, kde hráli neběhaví staří páni, tak nad tímto už doopravdy začíná rozum stát.

Sestava :Střídání :  Rákosník za Petráka, Smíšek za Müllera, Domes za Šmída

J.Müller Petrák
Zeman Fröhlich Šmíd
T.Müller
L.Matoušek Hebron Nádraský (c)

Branky : Nádraský, ŠmídSudí : ČihákKomentář : • I.poločas Utkání, které se hrálo na krásné nové trávě řídil nepřesný sudí Čihák. Dobrá sestava slibovala kvalitní fotbal. Do sestavy se po zranění vrátil Kuba Laštovka a s novou registrací se na lavičku posadil Tomáš Křížek. Utkání se zpočátku vyvíjelo příznivě. Ostatně stejně, jako všechny poslední zápasy. Rychlé akce na jeden dotek zaskočily domácí hráče. Do první šance se dostal kanonýr Pepa Nádraský a zblízka neprostřelil brankáře. Zkušený soupeř se ale rychle poučil z chyb a začal být důrazný. Navíc naše záložní řada nechávala střed hřiště naprosto neobsazený. Marně trenér vybízel hráče k těsnému obsazení soupeře. Záložníci Jíloviště tak měli snadnou úlohu a bez problému postupovali k našemu pokutovému území. Navíc náš brankář, po předešlých výborných výkonech, tentokráte formu nechal doma. První střela z velké dálky se víceméně zatoulala do branky. Další gól na sebe nedal dlouho čekat. Za stavu 2:0 pro domácí se zranil Kuba Hebron a musel ze zápasu odstoupit. Někteří hráči více diskutovali, než hráli a tak umožnili soupeři udeřit ještě dvakrát. Na Jakubovi Laštovkovi byla znát dlouhá herní pauza a Petr Vohralík sehrál velmi špatný zápas. Oba stopeři se marně snažili zabránit pohromě, která se na ně valila ze všech stran. Debakl v první půli zachránil Pepa Nádraský, který po přesné přihrávce od debutanta Toma Křížka, překonal zblízka domácího brankáře. Škoda, že bomba Milana Lindenthala skončila na břevně. • II.poločas O poločase se v kabině otřásaly notnou chvíli okenní tabulky. Mužstvo nastoupilo do druhé půle s odhodláním o korigování nepříznivého stavu. Po obléhání soupeřovy branky jsme dokonce snížili na 4:2, kdy Martin "Makes" Šmíd z bezprostřední blízkosti dostal míč za překvapeného brankáře. V polovině druhé půle vystřídal vyčerpaného Toma Křížka Jirka Müller. Ve chvíli možného zvratu jsme ale obdrželi další laciný gól a tak závěrečný hvizd rozhodčího, byl víceméně vysvobozením. Pochválit je možné debutanta Křížka. V případě doplnění fyzičky by měl být přínosem pro slapský fotbal. Naopak nespokojeně se trenér vyjádřil k výkonům Petra Vohralíka, Toma Petráka, Kuby Fröhlicha, Martina Šmída a Milana Lindenthala za nedůslednou obranou hru.

Sestava :Střídání :  Křížek za Hebrona (zranění), o poločase J.Müller za Křížka

Laštovka Hebron
T.Müller
Vohralík Petrák

Branky : 3x Nádraský, ŠmídSudí : VernerKomentář : • I.poločas Utkání řídil sudí Verner. Slapy opět nastoupily bez několika hráčů základní sestavy, ale na výkonu to nebylo příliš znát. Už od začátku jsme měli velkou převahu, a řadu šancí. První znich využil v úvodní gól Pepa Nádraský v 18. minutě po přihrávce Křížka a následném sólu. Ve 24. minutě byl po šarvátce vyloučen domácí Zeman i s hráčem z hostujícího týmu, a tak se pokračovalo o 10 lidech na každé straně. Dokazovali jsme stálou převahu a ve 35. minutě po střele velice dobře hrajícího Toma Křížka a následné dorážce Martina Šmída jsme vedli už 2:0. Ke konci prvního poločasu, vystřelil tvrdě znovu Křížek, ale jak střelu tak i dorážku Pepíka Nádraského gólman chytil. • II.poločas V druhé půli jsme pokračovali v kvalitním výkonu, který jsme již dlouho u slapského týmu neviděli. Po centru Martina Šmída nedal Pepa Nádraský jasnou tutovku, kdy jeho rána skončila těsně nad břevnem. Vše si však Pepa vynahradil ve 48. minutě svým typickým únikem po lajně a nekompromisním zakončením. To už Slapy vedly 3:0. Bez debat hvězda zápasu Pepík Nádraský zpečetil výhru Slap 4:0 v 90. minutě a svým 25. gólem v sezóně dokonal hattrick. Hráči odehráli po dělší době pěkné, ale hlavně vítězné utkání. Doufejme, že jim to vydrží déle. Je třeba pochválit Toma Křížka, který přihrál na dva góly, dále Ivana Perglera, jenž si ze soupeřů dělal neustále "dobrý den" a nasadil všem nespočetně jesliček :-), také na Martina Šmída, který hrál dobře. A nezapomeňme na našeho trenéra, který složil dobře pracující, úderný útok Pepa Nádraský - Tomáš "Láďa" Křížek.

Sestava :Střídání :  Domes za Smíška

Zeman Laštovka Křížek
T.Müller
Smíšek Petrák Nádraský (c)

Branky : -Sudí : VernerKomentář : Utkání řídil sudí Filo. V silně kombinované sestavě jsme soupeře ničím nepřekvapili. Od většího debaklu nás zachránil dobře chytající gólman.

Sestava :Střídání :  Sleza za Fröhlicha

Zeman Fröhlich Petrák
T.Müller
Smíšek Smíšek Šmíd

Branky : 4x NádraskýSudí : PůčekKomentář : • I.poločas Utkání řídil sudí Půček. Nezvykle od 15 : 00 jsme nastoupili proti Dolním Jirčanům. Byl to zápas nesmírně důležitý, neboť soupeř měl před tímto zápasem shodně bodů jako my. Na začátku zápasu udělal sudí hrubou chybu, místo toho aby odpískal penaltu za faul na utíkajícího Pepu Nádraského, tak mu mu udělil nesmyslně žlutou kartu za filmování. To nás ale nemuselo až tak mrzet, protože o chvilku později již zmiňovaný Nádraský po akci z levé strany, vsítil první branku zápasu. Soupeři z Jirčan jsme nic nedovolili a v 18. minutě to už bylo 2:0, opět po střele Nádraského. Hráč hostujícího týmu byl po dvou žlutých kartách vyloučen, a tak jsme ještě navýšili tlak a v silné herní převaze dohráli první poločas. • II.poločas Zpočátku druhého poločasu po krásné, příčné přihrávce od Lindethala, dal Nádraský už 3. gól v zápase. Zahodili jsme pár dobrých šancí a nehráli tak aktivně jako v první půli, z toho těžil soupeř, který rázem snížil pěknou střelou na rozdíl dvou gólů. Nechtěli jsme zbytečně riskovat, ale když si naběhne na dlouhý pas Pepík Nádraský, tak to vetšinou končí gólem a teď znovu potvrdil. V 70. minutě v souboji 1-1 vsítil svojí 4. branku v zápase. Pak už jen Jirčany snížili na konečných 4:2. Celkově tým odehrál velmi dobré utkání, je třeba pochválit strůjce vítězství Pepu Nádraského za 4 góly, které zajistily důležité 3 body.

Sestava :Střídání :  Sleza za Smíška

Smíšek Šmíd
Zeman Lindenthal Křížek
T.Müller
Čeleda Laštovka Nádraský (c)

Branky : 3x Nádraský, Petrák, ŠmídSudí : BiskupKomentář : Utkání řídil nepřesný sudí Biskup. Zastupující coach Chroust Luboš s asistentem Jirkou Smíškem sestavili vítěznou jedenáctku, která předvedla v I. půli výkon hodný Gambrinus ligy. Vynikající brankář, spolehlivá obrana, běhavá záloha a smrtelný útok v čele s kanonýrem Pepou Nádraským. Skóre otevřel dorážkou Martin Šmíd. Následovala kanonáda v podání Pepy Nádraského, jenž stihl dát do poločasu hattrick. Na druhou půli se dostavil právoplatný trenér Ota Jermář, který provedl neuváženou změnu a hra upadla do průměru :-) Dostali jsme dva laciné góly a rázem bylo skóre pouze 4:2 pro Slapy. Zápas uzavřel chytrým gólem Tomáš Petrák. Vynikající výkon podal i pomezní Tomáš Sleza. Doufejme, že jim forma z prvního poločasu vydrží i na poslední zápas z Libří.

Sestava :Střídání :  Petrák za Perglera, Smíšek za Šmída

Laštovka Čeleda
T.Müller
L.Matoušek Lindenthal Nádraský (c)

Branky : 2x Laštovka, Nádraský, Pergler, VohralíkSudí : LéblKomentář : Soupeř nedokázal poskládat 11 hráčů, a tak hrál v oslabení. Slapy přehráli Libeř jasně 5:0 a zakončili tak úspěšnou sezónu 2007/2008.

Sestava :Střídání :  -