Komentáře - A mužstvo 2008/2009

III. A třída okres Praha-západ(2008/2009)

Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
1. Davle 26 22 1 3 69: 38 67 ( 28)
2. Hvozdnice B 26 15 3 8 84: 47 48 ( 9)
3. Psáry 26 14 6 6 77: 41 48 ( 9)
4. Krňany 26 14 5 7 89: 54 47 ( 8)
5. Jílové B 26 12 5 9 76: 53 41 ( 2)
6. Jesenice B 26 12 4 10 45: 51 40 ( 1)
7. Bojanovice 26 11 6 9 54: 47 39 ( 0)
8. Vrané 26 10 7 9 69: 68 37 ( -2)
9. Hradištko B 26 7 7 12 52: 72 28 ( -11)
10. D.Jirčany 26 7 7 12 46: 58 28 ( -11)
11. Slapy 26 7 7 12 51: 65 28 ( -11)
12. Libeř 26 7 5 14 48: 66 26 (-13)
13. Zvole B 26 7 3 16 64: 96 24 (-15)
14. Radlík 26 2 4 20 32: 100 10 (- 29)

 

Rk. Jméno

1. Josef Nádraský 25 2 0
2. Milan Lindenthal 5 4 0
3. Vilém Krmela 4 1 0
4. Jakub Laštovka 4 3 0
5. Jiří Smíšek 2 1 0
6. Tomáš Čeleda 1 1 0
7. Tomáš Křížek 1 1 0
8. Ivan Pergler 1 7 0
9. Tomáš Petrák 1 2 2
10. Martin Šmíd 1 6 0
11. Pavel Zeman 1 7 2
12. Ladislav Matoušek 0 4 0
13. Jiří Müller 0 1 0
14. Petr Vohralík 0 2 0


Podzimní část soutěže - 2007

Branky : Nádraský, Pergler, KřížekSudí : BiskupKomentář : Bez komentáře.....

Sestava :Střídání : Domes za Rákosníka

J.Müller Šmíd
Sleza Rákosník Křížek
Panáček
L.Matoušek Lindenthal Nádraský (c)
Vohralík Pergler

Branky : Laštovka, Lindenthal z penaltySudí : PalečekKomentář : Bez komentáře.....

Sestava :Střídání : -

Laštovka Šmíd
Sleza Rákosník Křížek
Panáček
L.Matoušek Lindenthal Nádraský (c)
Vohralík Pergler

Branky : 2x Nádraský, LindenthalSudí : KubíkKomentář : Bez komentáře.....

Sestava :Střídání : -

J.Müller Šmíd
Sleza Rákosník Křížek
Panáček
L.Matoušek Lindenthal Nádraský (c)
Vohralík Pergler

Branky : 2x Smíšek, HebronSudí : MachKomentář : Bez komentáře.....

Sestava :Střídání : Hebron za Křížka

Laštovka Šmíd
Zeman (c) Rákosník Křížek
T.Müller
L.Matoušek Krmela Smíšek
Vohralík Pergler

Branky : 2x Nádraský, Šmíd z penaltySudí : PůčekKomentář : Bez komentáře.....

Sestava :Střídání : -

Hebron Šmíd
Zeman Panáček Petrák
T.Müller
Smíšek Tůma Nádraský (c)
Vohralík Pergler

Branky : Krmela, ZemanSudí : HanákKomentář : Bez komentáře.....

Sestava :Střídání : -

Sleza Petrák
Smíšek Zeman Panáček
T.Müller
L.Matoušek Krmela Nádraský (c)
Vohralík Ráskosník

Branky : 3x Nádraský, KrmelaSudí : FiloKomentář : Bez komentáře.....

Sestava :Střídání : Čelada za Křížka a Šmíd za Perglera

Laštovka Petrák
Smíšek Zeman Křížek
Panáček
L.Matoušek Krmela Nádraský (c)
Vohralík Pergler

Branky : Nádraský, LaštovkaSudí : VernerKomentář : Bez komentáře.....

Sestava :Střídání : Zeman za Čeledu, Šmíd za Petráka

Petrák Čeleda
Smíšek Laštovka Petrák
Panáček
L.Matoušek Krmela Nádraský (c)
Vohralík Pergler

Branky : KrmelaSudí : LéblKomentář : Bez komentáře.....

Sestava :Střídání : Panáček za Čeledu

Petrák Šmíd
Smíšek Čeleda Petrák
T.Müller
Laštovka Krmela Nádraský (c)
Vohralík Pergler

Branky : KrmelaSudí : HanákKomentář : Bez komentáře.....

Sestava :Střídání : Panáček za Čeledu

Laštovka Šmíd
Zeman Petrák Křížek
Panáček
Smíšek Krmela Nádraský (c)
Vohralík Pergler

Branky : PetrákSudí : OuřadaKomentář : Sobotní utkání se hrálo za slunného počasí a škoda, že přišlo méně diváků, než obvykle. Ti, kteří přišli, viděli bojovný zápas s vyšším nasazením domácích hráčů, než tomu bylo v předešlých dvou zápasech. Domácí trenér se jako tradičně potýkal se sestavením záložní řady. V prvním poločase bylo k vidění několik šancí na obou stranách, které zůstaly nevyužity. Soupeř měl nevýraznou převahu a záložní řada několikrát propadla. Vše nakonec museli řešit obránci, mnohdy za cenu faulů na hranici regulérnosti. Do druhého poločasu došlo k přeskupení zálohy. Vilda Krmela se přesunul do středu a Tomáš Čeleda hrál na pravém kraji. Tento tah se ukázal užitečný a soupeř ztratil střed hřiště a tím byl méně nebezpečný. Postupem času začalo být patrné, že o výsledku utkání rozhodne jediný gól. Toto tvrzení podpořili oba gólmani, kteří podávali výborné výkony. Naštěstí na naší lavičce seděl zlatý trumf, zatímco soupeř neměl nikoho. V polovině druhé půle došlo ke střídání, se kterým trenér trochu otálel. Jakoby čekal na správný okamžik. Ze hřiště odešel Tomáš Křížek a nahradil jej Tomáš Petrák, kterému se po minulém výkonu hrát vůbec nechtělo. Jen co doběhl k soupeřově brance, přistál mu na hlavě míč, který skončil v soupeřově brance. Závěr byl velmi dramatický. Několik minut před koncem byl verbálně i fyzicky napaden hráčem soupeře pomezní rozhodčí Václav Braný st. Hlavní rozhodčí ocenil toto nesportovní chování pouze žlutou kartou, aby následně nastavil celých 10 minut. Naši borci udrželi hubené vedení až do konce utkání, ačkoliv někteří hráli na doraz svých fyzických sil. Za předvedenou bojovnost je potřebné pochválit všechny hráče. Trenér si pochvaloval výkony Ondry Panáčka, Ivana Perglera, Petra Vohralíka, Milana Lindenthala a nakonec i Martina Šmída, který se předešlých zápasů neúčastnil (herně). Budeme věřit, že ve zbývajících podzimních zápasech naši hráči budou bojovat stejně srdnatě a ještě nějaký bod uhrají.

Sestava :Střídání : Petrák za Křížka, Sleza za Čeledu

Laštovka Šmíd
Zeman Čeleda Křížek
Panáček
Smíšek Lindenthal Nádraský (c)
Vohralík Krmela

Branky : Nádraský, KrmelaSudí : NezhybaKomentář : K tomuto zápasu odjížděli naši hráči, s odhodláním pokračovat v bojovném duchu . S blížícím se počátkem utkání trenér nervózně sledoval svůj telefon. Jako každý týden, věděl, že sestavení týmu bude opět problém. Spolu s dlouhodobě zraněnými hráči nemohl tentokrát počítat s Kubou Laštovkou a Milanem Lindenthalem. Dobře věděl, že více jak 11 hráčů nebude k dispozici. Další obavy měl z podmáčeného terénu, ale i z rozhodčího, který byl na poslední chvíli nominován k tomuto utkání. Tentokráte se hrálo po vydatných deštích na velmi dobře připraveném, avšak vodou nasáklém hřišti. Po úvodním hvizdu to zpočátku vypadalo, že se obavy trenérů naplní. Utkání se vyvíjelo hodně podobně tomu poslednímu, které jsme na tomto hřišti sehráli v minulé sezóně. Za stavu 0:2 by na naše borce nikdo nevsadil ani pověstný pětník, zvláště, když vše nasvědčovalo, že gólů v naší brance přibude. Naštěstí naši hráči v polovině první půle přidali na obrátkách a hra se vyrovnala. S blížícím se koncem prvního poločasu bylo patrné, že soupeři dochází síly. V kabině o poločase se naši hráči správně „nažhavili“ a do druhé půle vstoupili s odhodláním rozvlnit síť za soupeřovým brankářem a navíc nedostat žádný gól. Postupem času jsme získali převahu a soupeř se dostával pod tlak. Naopak Ondra Panáček byl téměř bez práce. První gól vstřelil Pepa Nádraský a nedlouho po něm nekompromisně Vilda Krmela levou nohou nedal domácímu brankáři šanci. Ke konci se domácí obávali o výsledek, zvláště po nevídané ráně „svátečního“ střelce Petra Vohralíka, kterou domácí gólman vytěsnil na tyč s vypětím všech sil. Když v devadesáté minutě výborný rozhodčí Nezhyba (z kterého jsme měli před zápasem obavy) odpískal konec byli hráči, trenéři i naši věrní diváci spokojeni. Trenér i kapitán všem hráčům poděkovali za bojovný výkon. Hoši děkujem :-)

Sestava :Střídání : -

Pergler Šmíd
Smíšek Petrák Křížek
Panáček
L.Matoušek Krmela Nádraský (c)
Vohralík Čeleda

Branky : -Sudí : LéblKomentář : Bez komentáře.....

Sestava :Střídání : -

Pergler Šmíd
Zeman (c) Čeleda Křížek
Panáček
Laštovka Krmela L.Chroust
Petrák Tůma

 

(Konec podzimní části soutěže)

Jarní část soutěže - 2009

Branky : NádraskýSudí : FáraKomentář : Bez komentáře.....

Sestava :Střídání : Šmíd za Čeledu a Petrák za Perglera

J.Müller Laštovka
Zeman Čeleda Nádraský (c)
Panáček
L.Matoušek Krmela L.Chroust
Vohralík Pergler

Branky : -Sudí : HanákKomentář : Bez komentáře.....

Sestava :Střídání : -

Pergler Čeleda
Dvořák Chroust Nádraský (c)
Müller
Laštovka Šmíd Krmela
Vohralík Panáček

Branky : NádraskýSudí : LéblKomentář : Bez komentáře.....

Sestava :Střídání : -

Pergler Čeleda
L.Matoušek Petrák Nádraský (c)
Müller
Zeman Šmíd Chroust
Laštovka Krmela

Branky : 2x NádraskýSudí : PůčekKomentář : Bez komentáře.....

Sestava :Střídání : Petrák za Perglera, Tůma za Krmelu

Pergler Krmela
Laštovka Lindenthal Nádraský (c)
Panáček
Zeman Čeleda Chroust
Vohralík Šmíd

Branky : 2x NádraskýSudí : HypšKomentář : Slapy opět nastoupily k mistrovskému utkání v neúplné sestavě. Mnoho hráčů začalo dávat přednost jiným(neznámým) činnostem před fotbalem nebo někteří raději odjeli v den zápasu na výlet. Tudíž byla lavička náhradníků prázdná a druhý brankář musel naskočit do útoku. Hned zpočátku zápasu vše vypadalo na vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách. Avšak postupem času nás soupeř začal přehrávat a po gólech z 15. a 35. minuty vedl zaslouženě 0:2. V prvním poločase jsme kromě jedné povedené střely nic moc nepředvedli. Ve druhém poločase jsme začali hrát lépe, před soupeřovu branku létal jeden centr za druhým, ale hráči mířili nepřesně. Pak to ale nastalo ! V posledních 10. minutách jako bychom popadli druhý dech a po hezkém centru Ládi Matouška uklidil nádherně míč pod víko Pepa Nádraský a snížil na 1:2. O necelých 5. Minut později jsme se opět radovali, když Pepa Nádraský pronikl děravou obranou šakalíků z Hvozdnice a nemýlil se. Konečné skóre tedy 2:2. Dle průběhu utkání si myslím, že bod za remízu je pro nás k nezaplacení. Také je třeba pochválit Tomáše Petráka za velice dobrý výkon a samozřejmě Pepu Nádraského za jeho 2 důležité góly.

Sestava :Střídání : -

J.Müller Šmíd
Petrák Lindenthal Nádraský (c)
Müller
L.Matoušek Čeleda Panáček
Vohralík Pergler

Branky : -Sudí : KubíkKomentář : Jak jinak, než v silně kombinované sestavě jsme sehráli na horké půdě vedoucího mužstva z Davle, téměř vyrovnané utkání. Kádr vystužený velice zkušenými hráči (v bráně jistým Otou Jermářem, ve středu zálohy sice nepříliš běhavým, ale o to více s přehledem hrajícím Lubošem Chroustem starším a velmi nebezpečným hrotovým hráčem Habym) odolával až do 65. minuty, než dostal smolný gól po odraženém míči. O 10 minut později Davle zpečetila výhru gólem z přísně nařízené penalty. Za zmínku stojí také chycena penalta z úvodu zápasu dobře chytajícím brankářem Otou . Pochvalu si zaslouží celé mužstvo za bojovnost a zejména Pavel Zeman s Tomášem Petrákem za nadstandartní výkony.

Sestava :Střídání : -

Rákosník Čeleda
Petrák Pergler T.Müller
Jermář
Zeman (c) Chroust L st. Panáček
Vohralík Šmíd

Branky : 2x LindenthalSudí : BrabecKomentář : Bez komentáře... 

Sestava :Střídání : J. Müller za T.Müllera a Domes za Chrousta

Petrák Čeleda
L.Matoušek Laštovka L.Chroust
Müller
Zeman (c) Lindenthal Panáček
Vohralík Šmíd

Branky : Chroust, Čeleda, NádraskýSudí : SatoránskýKomentář : Bez komentáře...

Sestava :Střídání : -

J.Müller Šmíd
Petrák Lindenthal Krmela
Panáček
Laštovka Čeleda Nádraský (c)
Pergler Chroust

Branky : Nádraský, LindenthalSudí : RychtárKomentář : Bez komentáře...

Sestava :Střídání : Krmela za Čeledu a Šmíd za Müllera

J.Müller Laštovka
Zeman Lindenthal Chroust
Panáček
L.Matoušek Čeleda Nádraský (c)
Vohralík Petrák

Branky : 3x Nádraský, Laštovka, *Sudí : SatoránskýKomentář : Bez komentáře...

Sestava :Střídání : Sleza za Krmelu

Pergler Šmíd
Zeman Laštovka Panáček
Müller
Petrák Krmela Nádraský (c)
Vohralík Chroust

Branky : NádraskýSudí : HypšKomentář : Bez komentáře...

Sestava :Střídání : -

Rákosník Šmíd
Zeman Sleza Dvořák
Müller
L.Matoušek Krmela Nádraský (c)
Vohralík Pergler

Branky : -Sudí : TichýKomentář : Tým Dolních Jirčan se neobtěžoval dostavit a tak utkání skončilo kontumačně 3:0 ve prospěch našeho týmu. Skalní příznivci dospěli k názoru, že se soupeř zalekl narůstající formy Slapských hráčů.

Sestava : -

Branky : 2x NádraskýSudí : OuřadaKomentář : Bez komentáře...

Sestava :Střídání : -

Krmela Šmíd
Zeman Dvořák Laštovka
Panáček
L.Matoušek Pergler Nádraský (c)
Vohralík Čeleda